Tisk do formátu A3

Barevné laserové tiskárny Xerox a Minolta tisknou do formátu 320 x 450 mm. Tisk na materiály: grafické papíry, samolepky, nažehlovačky. Materiály od gramáže 72 - 250g. Tisk na donesené materiály vhodné do laserové tiskárny.

K O P Í R O V Á N Í

copyright © Martin Rajtr REKLAMA RM 2011

Tiskneme na tyto materiály:

bílý papír, vzorník A, vzorník B, vzorník C, papírová samolepka na etikety, fóliová samolepka na etikety, čirá fólie, pauzovací papír, nažehlovací fólie světlá, nažehlovací fólie tmavá Tisk černobílý i barevný. Jednostranný a oboustranný. Formát A4 a A3.
KOPÍROVÁNÍ TISKOPISY RAZÍTKA ZAKÁZKOVÁ VÝROBA DOKONČOVACÍ PRÁCE KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY FOTOZAKÁZKY
Máte nějaký podnět, návrh, připomínku?  Napište nám
COPY CENTRUM - REKLAMA RM  S L U Ž B Y    A    P R O D E J E-mail: Tel.: 776 616 594 rajtr.m@post.cz

Velkoformátový tisk

Nabízíme kvalitní tisk na mnoho druhů tiskových materiálů s velikou škálou využití: Velkoformátový Eco solventní tisk do šíře 1,37 m (54´)  a DÉLKY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ /papír je v roli a strojem projíždí/ vhodný pro interiérové i exteriérové aplikace. Možnost použití: samolepky, bannery, reprodukce, okenní grafika...a mnoho dalších možností

Černobílý tisk

do šíře formátu 914 mm - zvláště vhodné na výkresovou dokumentaci.

Černobílý tisk a scanování

HOME KONTAKTY E-SHOP

Scanování

Můžeme snímat výkres, který je omezen jen šířkou 914mm a délka může být, teoreticky vzato, libovolná. Papír projíždí scanerem postupně, takže délka není na závadu. Snímat je možné běžné papíry, pauzák, ale i jiné tiskové materiály. Kopie je černobílá, ale scan je barevný. Pokud je potřebný barevný tisk, tento scaner uloží sejmutou předlohu do elektronického formátu /jpg, tiff, pdf.../ a ten následně vytiskneme na velkoformátové tiskárně. Software TDS 300 umí nasnímanou předlohu zvětšit/zmenšit dle Vašeho přání.